page_banner

məhsullar

40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optik ötürücü

Qısa Təsvir:

40Gb / s 40km QSFP + Transceiver, 40km optik rabitə tətbiqetmələri üçün hazırlanmış bir verici moduldur. Dizayn IEEE P802.3ba standartının 40GBASE-ER4 və QSFP Çox Mənbəli Müqaviləsinə (MSA) uyğundur.


Məhsul detalı

Məhsul təsviri

Modul 10Gb / s elektrik məlumatının 4 giriş kanalını (ch) 4 CWDM optik siqnalına çevirir və 40Gb / s optik ötürülməsi üçün onları tək bir kanala multipleksləşdirir. Əksinə, qəbuledici tərəfdə, modul optik olaraq 40 Gb / s girişini 4 CWDM kanal siqnalına deplekslaşdırır və 4 kanal çıxışı elektrik məlumatlarına çevirir.

4 CWDM kanalının mərkəzi dalğa boyları, ITU-T G694.2-də müəyyən edilmiş CWDM dalğa uzunluğu şəbəkəsinin üzvləri olaraq 1271nm, 1291nm, 1311nm və 1331nm-dir. Optik interfeys üçün dupleks LC konnektoru və elektrik interfeysi üçün 38 pinli bir bağlayıcı var. Uzun məsafəli sistemdəki optik dispersiyanı minimuma endirmək üçün bu modulda tək modlu lif (SMF) tətbiq olunmalıdır.

Məhsul xüsusiyyəti

41.2Gbps məcmu bit dərəcələrini dəstəkləyir 

Soyudulmamış 4x10.3Gbps CWDM ötürücü

Yüksək həssaslıqlı PIN-TIA qəbuledicisi

SMF-də 40 km-ə qədər

Dubleks LC qabları

İsti bağlana bilən QSFP + forma faktoru                  

Enerji dağılımı <3.5W

Üstün EMI performansı üçün bütün metal gövdə

RoHS6 uyğun (qurğuşunsuz)

İş qutusunun istiliyi:

Ticari: 0ºC-dən + 70 ° C-yə qədər

Tətbiq

40GBASE-ER4

InfiniBand QDR və DDR bir-birinə bağlıdır

40G Telekom əlaqələri

Məhsulun xüsusiyyətləri

Parametr

Məlumat

Parametr

Məlumat

Form Faktoru

QSFP +

Dalğa boyu

CWDM

Maksimum məlumat dərəcəsi

41.2

Maksimum ötürmə məsafəsi

40 km @ SMF

Bağlayıcı

Dubleks LC

Media

SMF

Verici növü

CWDM

Alıcının növü

APD

Diaqnostika

DDM dəstəklənir

Temperatur Aralığı

0 - 70 ° C (32 - 158 ° F)

TX Gücü

-2.7 ~ 5dBm

Alıcının həssaslığı

<-11.5dBm

<-11.5dBm

Güc istehlakı

3.5W

Sönmə nisbəti

3.5dB

1

Keyfiyyət Testi

2

TX / RX siqnal keyfiyyəti testi

3

Qiymət testi

4

Optik spektr testi

5

Səslilik testi

6

Etibarlılıq və Stabillik Testi

Son Sınaq

xinfu

Keyfiyyət sertifikatı

safd (2)

CE Sertifikatı

safd (3)

EMC hesabatı

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC optik ötürücü