page_banner

məhsullar

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optik ötürücü

    SFP28 alıcı-ötürücülər yüksək performanslı, 25Gbps məlumat dərəcəsini və SMF-də maksimum 10km əlaqə uzunluğunu dəstəkləyən səmərəli modullardır. 25GBASE-LR Ethernet və 25.78125 Gb / s tək zolaqlı 100GE LR4 üçün nəzərdə tutulmuşdur. SFF-8402 və SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 və IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, Class B, Telcordia GR-468-CORE ilə uyğundurlar.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optik ötürücü

    SFP28 verici, 25Gbit / s serial PECL və ya CML elektrik məlumatlarını 25GBASE-SR standartına uyğun serial optik məlumatlara çevirən çox yığcam bir optik verici moduldur. Yüksək sürətli saxlama sahəsi, Kompüter klasteri, xüsusi yüksək sürətli məlumat boruları və İnter Rack Bağlantısı üçün nəzərdə tutulmuşdur. SFF-8431, SFF-8432 və IEEE 802.3ae 25GBASE-LR ilə uyğun gəlirlər.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    SFP28 ötürücülər 25.78 Gb / s məlumat sürətinə və 10 km-ə qədər əlaqə uzunluğuna qədər Ethernet əlaqələrində istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur. Uyğun SFF-8472 və SFF-8432 və SFF-8431'in tətbiq olunan hissələri ilə uyğundurlar. Optik ötürücülər RoHS tələbinə cavab verir.