page_banner

məhsullar

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20 km DDM DFB LC Dupleks optik verici

Qısa Təsvir:

10Gb / s Təkmilləşdirilmiş Kiçik Form Faktorlu Takılabilir SFP + vericilər, Tək Mod lifindən 20 km-ə qədər 10 Gigabit Ethernet əlaqələrində istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur. SFF-8431, SFF-8432 və IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ilə uyğundurlar və 10G Fiber Kanal 1200-SM-LL-L Rəqəmsal diaqnostika funksiyaları 2 telli serial interfeysi ilə mövcuddur. Optik ötürücülər RoHS tələbinə cavab verir.


Məhsul detalı

Məhsul təsviri

10Gb / s Təkmilləşdirilmiş Kiçik Form Faktorlu Takılabilir SFP + vericilər, Tək Mod lifindən 20 km-ə qədər 10 Gigabit Ethernet əlaqələrində istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur. SFF-8431, SFF-8432 və IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ilə uyğundurlar və 10G Fiber Kanal 1200-SM-LL-L Rəqəmsal diaqnostika funksiyaları 2 telli serial interfeysi ilə mövcuddur. Optik ötürücülər RoHS tələbinə cavab verir.

Məhsul xüsusiyyəti

Tək rejimli lif ötürülməsi
LC Qəbulu ilə SFP Çox mənbəli Paket
10Gb / s-ə qədər Məlumat Bağlantıları
Qaynar Tıxanma qabiliyyəti
Tək + 3.3V enerji təchizatı
IEEE802.3Z üçün spesifikasiyalara uyğundur
Bellcore TA-NWT-000983 ilə uyğundur
Göz Təhlükəsizliyi, IEC60825-1 uyğun, Lazer Class1 ilə tanış olmaq üçün hazırlanmışdır

Tətbiq

Gigabit Ethernet
Fiber Kanal
WDM tətbiqi

Məhsulun xüsusiyyətləri

Parametr Məlumat Parametr Məlumat
Form Faktoru SFP + Dalğa boyu 1310nm
Maksimum məlumat dərəcəsi 10 Gbps Maksimum ötürmə məsafəsi 20 km
Bağlayıcı Dubleks LC Media SMF
Verici növü 1310nm DFB Alıcının növü PINTIA
Diaqnostika DDM dəstəklənir Temperatur Aralığı 0 ilə 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Hər zolağı TX gücləndirin -4 ~ + 2dBm Alıcının həssaslığı <-14dBm
<-14dBm Güc istehlakı 3.5W Sönmə nisbəti

4dB

1

Keyfiyyət Testi

2

TX / RX siqnal keyfiyyəti testi

3

Qiymət testi

4

Optik spektr testi

5

Səslilik testi

6

Etibarlılıq və Stabillik Testi

Son Sınaq

xinfu

Keyfiyyət sertifikatı

safd (2)

CE Sertifikatı

safd (3)

EMC hesabatı

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Dupleks optik ötürücü