page_banner

məhsullar

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optik ötürücü

Qısa Təsvir:

100Gb / s QSFP28 SR4 a
dörd kanallı, qoşula bilən, paralel optik verici və 100GBASE-SR4 və 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR tətbiqetmələri üçün nəzərdə tutulmuşdur. SFF-8665 Spesifikasiyası, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 və Telcordia GR-468-CORE ilə uyğundurlar. Optik ötürücülər RoHS tələbinə cavab verir.


Məhsul detalı

Məhsul təsviri

100G QSFP28 100Gb / s bant genişliyi ilə hər istiqamətdə dörd məlumat zolağını birləşdirir. Hər zolaq 25.78125Gb / s sürətdə OM3 lifindən istifadə edərək 70m ötürmə məsafəsinə və ya OM4 lifindən istifadə edərək 100m ötürmə məsafəsinə qədər işləyə bilər. Bu modullar nominal dalğa uzunluğu 850nm olan çox modlu lif sistemləri üzərində işləmək üçün nəzərdə tutulmuşdur.

Məhsul xüsusiyyəti

103.1Gb / s-ə qədər məlumat dərəcəsi

İsti şəkildə bağlana bilən QSFP28 form faktoru

4 kanal 850nm VCSEL massivi və PİN foto detektoru massivi

Həm alıcı, həm də ötürücü kanallarda daxili CDR dövrələri

Daxili rəqəmsal diaqnostik funksiyalar

Tək + 3.3V enerji təchizatı

Aşağı enerji istehlakı <2,5 W

Tətbiq

Dubleks MMF üzərində 100GBASE-SR4 100G Ethernet

Infiniband EDR, FDR, QDR

Digər optik əlaqələr

Məhsulun xüsusiyyətləri

Parametr

Məlumat

Parametr

Məlumat

Form Faktoru

QSFP28

Dalğa boyu

850nm

Maksimum məlumat dərəcəsi

103.1 Gbps

Maksimum ötürmə məsafəsi

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Bağlayıcı

MTP / MPO-12

Media

MMF

Verici növü

VCSEL 850nm

Alıcının növü

PİN

Diaqnostika

DDM dəstəklənir

Temperatur Aralığı

0 - 70 ° C (32 - 158 ° F)

Hər zolağı TX gücləndirin

-8.4 ~ 2.4dBm

Alıcının həssaslığı

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Güc istehlakı

3.5W

Sönmə nisbəti

3dB

1

Keyfiyyət Testi

2

TX / RX siqnal keyfiyyəti testi

3

Qiymət testi

4

Optik spektr testi

5

Səslilik testi

6

Etibarlılıq və Stabillik Testi

Son Sınaq

xinfu

Keyfiyyət sertifikatı

safd (2)

CE Sertifikatı

safd (3)

EMC hesabatı

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 və 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optik verici