page_banner

məhsullar

  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2 km DDM DFB optik ötürücü

    100Gb / s QSFP28 CWDM4, dörd kanallı, qoşula bilən, paralel optik alıcı-ötürücüdür və FEC, Datacenter və Enterprise şəbəkəsi və digər optik bağlantılarla 100G CWDM tətbiqi üçün nəzərdə tutulmuşdur. SFF-8636 Spesifikasiyası, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 və Telcordia GR-468-CORE ilə uyğundurlar. Optik ötürücülər RoHS tələbinə cavab verir.
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optik ötürücü

    100Gb / s QSFP28 ER4, dörd kanallı, qoşula bilən, paralel optik ötürücü və 100 Gigabit Ethernet tətbiqetmələri üçün nəzərdə tutulmuşdur. SFF-8665 Spesifikasiyası, IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 və Telcordia GR-468-CORE ilə uyğundurlar. Optik ötürücülər RoHS tələbinə cavab verir.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 və 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optik verici

    100Gb / s QSFP28 LR4, dörd kanallı, qoşula bilən, paralel optik qəbuledicidir və 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR tətbiqetmələri üçün nəzərdə tutulmuşdur. SFF-8665 Spesifikasiyası, IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 və Telcordia GR-468-CORE ilə uyğundurlar. Optik ötürücülər RoHS tələbinə cavab verir.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optik ötürücü

    100Gb / s QSFP28 SR4 a
    dörd kanallı, qoşula bilən, paralel optik verici və 100GBASE-SR4 və 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR tətbiqetmələri üçün nəzərdə tutulmuşdur. SFF-8665 Spesifikasiyası, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 və Telcordia GR-468-CORE ilə uyğundurlar. Optik ötürücülər RoHS tələbinə cavab verir.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO / MTP optik verici

    100Gb / s QSFP28 SR4 a
    dörd kanallı, qoşula bilən, paralel optik verici və 100 Gigabit Ethernet, Data Center, InfiniBand QDR, DDR, SDR və CPRI10 tətbiqetmələri üçün nəzərdə tutulmuşdur. QSFP28 MSA uyğun IEEE 802.3bm ilə uyğundurlar. Optik ötürücülər RoHS-6 tələbinə cavab verir.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 və 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optik verici

    100Gb / s QSFP28 LR4, dörd kanallı, qoşula bilən, paralel optik ötürücüdür və 100 Gigabit Ethernet, OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10 tətbiqetmələri üçün nəzərdə tutulmuşdur. IEEE P802.3ba və OTU4 4I1-9D1F standartlarına uyğundurlar. Optik ötürücülər RoHS tələbinə cavab verir.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optik ötürücü

    100Gb / s QSFP28 PSM4, dörd kanallı, qoşula bilən, paralel optik qəbuledicidir və 100GBASE-PSM4 və 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR tətbiqetmələri üçün nəzərdə tutulmuşdur. SFF-8636 Spesifikasiyası, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 və Telcordia GR-468-CORE ilə uyğundurlar. Optik ötürücülər RoHS tələbinə cavab verir.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optik ötürücü

    100Gb / s QSFP28 PSM4, dörd kanallı, qoşula bilən, paralel optik qəbuledicidir və 100GBASE-PSM4 və 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR tətbiqetmələri üçün nəzərdə tutulmuşdur. SFF-8636 Spesifikasiyası, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 və Telcordia GR-468-CORE ilə uyğundurlar. Optik ötürücülər RoHS tələbinə cavab verir.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 2 km DDM DFB optik ötürücü

    100Gb / s QSFP28 PSM4, dörd kanallı, qoşula bilən, paralel optik qəbuledicidir və 00GBASE-PSM4 və 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR tətbiqləri üçün nəzərdə tutulmuşdur. SFF-8636 Spesifikasiyası, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 və Telcordia GR-468-CORE ilə uyğundurlar. Optik ötürücülər RoHS tələbinə cavab verir.
  • 100Gb/s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optik ötürücü

    CFP qəbuledici ötürücülər 10 km-lik tək modul lif üzərindəki 100 Gigabit Ethernet əlaqələrində istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur və CFP MSA Spesifikasiyasına və IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4-ə uyğun gəlir. Rəqəmsal diaqnostika MDIO vasitəsilə mümkündür. CFP LR4 RoHS tələblərinə uyğundur.
  • 100Gb/s CFP 850nm 100m DDM VCSEL optical transceiver

    100Gb / s CFP 850nm 100m DDM VCSEL optik ötürücü

    CFP vericilər 100 Gigabit Ethernet əlaqələrində və 10x11.2Gb / s Multimode OTN-də istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur. CFP MSA Spesifikasiyasına və IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10-a uyğundurlar. Rəqəmsal diaqnostika MDIO vasitəsi ilə həyata keçirilir, optik alıcı-ötürücü RoHS tələblərinə uyğundur.
  • 100Gb/s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP2 1310nm 10 km DDM LAN-WDM EML optik verici

    CFP2 vericilər, 10km tək modul lif üzərində 100 Gigabit Ethernet əlaqəsində istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur və CFP MSA CFP2 HW Spesifikasiyasına və IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4-ə uyğundur. Rəqəmsal diaqnostika, CFP MSA İdarəetmə İnterfeysi Xüsusiyyətində göstərildiyi kimi, MDIO vasitəsilə mövcuddur.
12 Növbəti> >> Səhifə 1/2