100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

bizim layihələrimiz

Qabaqcıl beynəlxalq istehsal texnologiyası və yüksək keyfiyyət

bizim haqqımızda
_W2A2318

2014-cü ildə qurulan Topticom, Top Optic Communication deməkdir və qurulduğundan bəri bizi istiqamətləndirən və ilham verən vizyonumuz budur. 5 ildən çox sürətlə inkişaf etdikdən sonra, yüksək keyfiyyətli və etibarlı alıcı-ötürücü təmin edərək dünyada sürətli və təhlükəsiz şəbəkə yaratmağa kömək etdik.
100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT vb. Strateji məhsullarla bazar payınızı sürətləndirməyiniz üçün sizə ən müasir məhsulları təqdim edə biləcəyimiz üçün texnoloji inkişaflara diqqət yetiririk və izləyirik.

daha çox bax